Tantra masáž


 

Oddialené vyvrcholenie je súčasťou tantrickej masáže

nie je to SEX 


Tantrická masáž pre ženu,alebo pre muža:

Tantrická masáž spočíva v nežnom uctení si muža alebo ženy. Začína tantrickým rituálom, keď sú obaja-masér a klient zahalení do šatiek, následne nastupuje pomalé a vzrušujúce odhaľovanie vzájomnej intimity. Potom masáž pokračuje jemnými dotykmi rúk , prstov a vzrušujúcimi dotykmi  masérkinho prs. Nežným dotýkaním   mužského Lingamu/penisu/ klienta vyvrcholí toto rozmaznávanie plné lásky vo vyššie ponímanie orgazmu na aké sme zvyknutý. 

ODDIALENÉ vyvrcholenie......Vydráždim ťa pekne pomaly do maximálného vzrušenia a potom ti urobím vyvrcholenie z max. vzrušením....časy  masáží z oddialeným vyvrcholením sú uvedené v cenníku služieb


 

Tibetská tantra:

Prebieha rovnako ako Diamantová Tantra, ale na konci ku vyvrcholeniu nedôjde


Tantrická masáž pre páry

Tantrická masáž pre páry je jedinečnou príležitosťou, ako obohatiť váš partnerský život. Môžete sa nechať masírovať spoločne v jednej miestnosti alebo oddelene. Užijete si citlivú starostlivosť, ktorá vo vás vyvolá pocit uvoľnenia, vnímanie vlastného tela, ale aj vzrušenie. Súčasťou zmyselnej tantrickej masáže pre páry býva aj masáž intímnych partií, podľa želania klientov. Tantra vám prinesie nepoznané pocity a ukáže vám praktiky, ktoré môžete vyskúšať doma sami. Podporuje zdravý sexuálny život, starostlivosť o partnerove túžby. Po zoznámení s tantrickou masážou pre páry sa k týmto zážitkom určite budete chcieť vracať. 


Nuru masáž

Nuru masáž prebieha ako tantra masáž,len začína spločnou sprchou,pri ktorej sú dovolené jemné dotyky klienta.

 

Senzuálna masáž

Senzuálna masáž pozostáva z dotykov, hladenia penisu, jemnou masážou penisu  prstami s predlženým časom vzrušenia a s  oddiaľovaným vyvrcholením a s prípadnou masážou prostaty.   Masérka je pri masáži oblečená úbore/legíny a sexy tričko/.

Súčasťou masáže je masáž chrbta a prostaty ...O masáž prostaty si pri každej masáži s oddialeným vyvrcholenim vyžiada  pred masážou  sám klient... Môže byť príjemnou a uzdravujúcou súčasťou masáže.

Masáže sú bez sexu

Tantrická masáž

OSHO

"Tantrické učenie hovorí,že ak pri milovaní meditujete,sexualita úplne zmizne. A môže zmiznúť navždy.
Celá vaša energia môže byť absorbovaná vyššími centrami.A týchto centier máte v tele veľa. Večšina ľudí žije na úrovni sexuálneho centra,ktoré je najnižším energetickým centrom v ľudskom tele.Akonáhle začne sexuálna energia prúdiť nahor,začnú sa prebúdzať vyššie centrá.
Keď sexuálna energia dosiahne srdečné centrum,zmení sa na energiu lásky. Keď táto energia stúpa ešte vyššie,začnete si uvedomovať nové dimenzie.
A keď sa dostane do najvyššieho centra vo vašom tele,dosiahne najvyššiu čakru v hlave,ktorú tantrici nazývajú ,,sahasrára,,.".../z knihy OSHO-SEX/

  

Tantrická masáž postupne prečisťuje a otvára jemné energetické dráhy zvanej meridiány vo vašom tele a dovedie vás k rôznym druhom blahodárnych prežitkov. Budete sa po nej cítiť veľmi osviežení a povzbudení.

Jedná sa o druh masáže, ktorý smeruje hlboko do subtílnej energetickej štruktúry obklopujúcej vaše telo. Pôsobí hlboko na prečistenie kože, svalov a vnútorných orgánov. Táto veľmi účinná a pôsobivá masáž dokáže uvoľniť aj všetky druhy psychického napätia. To, čo robí tento druh masáže o toľko účinnejším ako iné druhy masáží, je fakt, že priamo používa a smeruje erotickú energiu na liečenie tela, mysle aj duše. Je vhodná pre mužov,ženy aj pre páry

Osobné dotyky v rámci masáže prebúdzajú sexuálnu energiu a pomáhajú jej stúpať a rozširovať sa, takže nezostáva sústredená len v okolí sexuálnych orgánov. Takto budete môcť vnímať, ako sa celé vaše telo stáva citlivejším a vitálnejším.

Masáž pozostáva aj z prípadnej masáže prostaty, či masáže chrbta a šije.